Kohalike omavalitsuste 2023. aasta teenustasemete tulemuste avalikustamine

Minuomavalitsus* ootab teid kohalike omavalitsuste 2023. aasta teenustasemete tulemuste avalikustamisele, mis toimub 11. juunil kell 13:30 kuni 16:00 Rapla riigimajas (Tallinna mnt 14, Rapla) või veebi vahendusel. Vaatame üheskoos, millised olid eelmise aasta teenustasemed. Ettekande teeb Minuomavalitsuse projektijuht Karl Annus.

Lisaks teenustasemetele on selle aasta fookusteemaks omavalitsuste kinnisvara seisukord. Saame teada, kui palju on omavalitsustel kinnisvara elaniku kohta, mis seisukorras on hooned, kus elanikele avalike teenuseid osutatakse ja kui energiatõhusad need on. Teemat tutvustab Holger Ehrlich Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi kohalike omavalitsuste osakonnast.

Juttu tuleb energiatõhususe ja taastuvenergia direktiividest ning sellest, kuidas need omavalitsusi lähiaastatel puudutavad. Ettekande teeb Kliimaministeeriumi ringmajanduse osakonna energiatõhususe valdkonnajuht Riina Tamm.

Seminari lõpetame juba traditsiooniks saanud tublimate tunnustamisega erinevates valdkondades.

Kogunemine Rapla riigimajas algab kell 13:00 ja soovijatel on võimalik enne seminari algust minna maja tuurile.

Registreerumine 7. juunini SIIN.

*Minuomavalitsus.ee on veebileht, mis hindab, kuidas läheb meie 79 kohalikul omavalitsusel. Veebilehelt saab igaüks vaadata, kui hästi omavalitsused korraldavad oma teenuseid. Seda kõike selleks, et elanikud oskaksid paremini kaasa rääkida kodukoha arengutes ja omavalitsused viiksid teenused ikka uutele ja kõrgematele tasemetele.

Minuomavalitsus.ee projekt “Kohalike omavalitsuste teenustasemete hindamise süsteemi arendamine” on toetatud Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondi vahenditest.

Skip to content