Koolitusmaterjalid 2023

RUPO koolitused 2023

Ruumilise planeerimise osakond korraldas 2023. aasta maikuus koolituste sarja esimesed kaks koolitust teemadel “Planeerimismenetluse põhimõtted ja nende praktiline väljund. Planeerimisotsuste põhjendamine” ja “Projekteerimistingimuste andmine detailplaneeringu asemel ja detailplaneeringu täpsustamiseks.” Koolitused viisid läbi haldusõiguse jurist ja Kultuuriministeeriumi õigusnõunik Helen Kranich ning RISTAL KEBA PARTNERID Advokaadibüroo advokaat Raul Keba. Koolituste videosalvestised ja ettekannete slaidid.


Kliimamuutustega kohanemine ja elurikkuse suurendamine ruumi planeerimisel (materjalidega tutvumiseks klõpsa pealkirjal)

Rahandusministeeriumi ruumilise planeerimise osakonna seminar „Kliimamuutustega kohanemine ja elurikkuse suurendamine ruumi planeerimisel“, kus erinevatel kliima- ja roheteemadel käisid kõnelemas Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaagentuuri, OÜ KINO maastikuarhitektid, Tallinna Tehnikaülikooli ja UrbanStorm projekti esindajad.


Detailplaneeringute vormistamine planeerijatele

25. aprillil toimus Planeeringute andmekogu täiendav koolitus “Detailplaneeringute vormistamine planeerijatele”. Koolituse põhifookus oli järgmisel teemadel: Planeeringute andmekogu juhendite kasutamine, planeeringu jooniste digitaalsete kihtide hulgas andmete eristamine ja WFS/WMS teenuste kasutamine. Koolituse videosalvestis.

Skip to content