Kutse planeeringu infomudeli automaatkontrollide prototüübi tulemuste tutvustamisele

11.juunil kell 10:30 toimub ministeeriumite ühishoones Tamme saalis aadressil Suur-Ameerika 1, Tallinn üritus, kus tutvustatakse riigihanke „Planeeringu infomudeli kasutamise detailanalüüs ja prototüüplahenduse loomine“ teise etapi – prototüüplahenduse tulemusi. Hanke läbiviijaks on Kliimaministeerium koostöös Tallinna linna ja Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumiga. Hanke võitjaks ja töövõtjaks on Hollandi ettevõte Future Insight. Ettekanded üritusel viiakse läbi inglise keeles.

Ajakava

Osalemiseks on tarvis registreerumine, mida saab teha siin: Registreerimislink
Kalendrikutse saadetakse registreerimise sulgemise järel 4.juunil või peale 150 osaleja registreerumist. Palume enda kalendris teha esmane broneering peale registreerumist. NB! Üritus toimub ainult kohapeal.

Tegemist on väga olulise arenguga ruumilises planeerimises ning loodame väga, et saate kohale tulla ning oma kogemustest tulenevalt kaasa rääkida. Eesmärk on tulevikus võimaldada andmepõhist planeerimist masinloetavate infomudelite alusel, mis võimaldab inimestel keskenduda parima elukeskkonna loomisele ja otsuste vastu võtmisele.

Projektist endast saab rohkem informatsiooni e-ehituse teemaveebist. Seal on viide ka riigihangete registrile, kus on leitavad hanke alusdokumendid ning I etapi ürituse salvestused ja vaheraport, juhul kui Teil tekib veel rohkem huvi taustinfoga tutvuda.

Skip to content